Модні, стильні, красиві та зручні бавовняні дитячі шапочки, маєчки та трусики

Компанія SHELA™, виробник дитячих головних уборів розробили абсолютно нові моделі все для літа: бавовняні дитячі шапочки, маєчки та трусики.
У Харкові, 18 квітня було зафіксовано новий температурний рекорд максимальної температури для цього дня - +24,9°С. Про це повідомили в Харківському регіональному центрі з гідрометеорології. Поспішайте купити для своїх дітей все для літа.
Дитячі маєчки та трусики, склад бавовна 98%, лікра 2%, гумка ажурна. Бавовняні дитячі шапочки для хлопчиків та дівчаток, із зав'язками та без зав'язок. При виробництві використовується тільки екологічно чистий матеріал. Склад - 95% бавовна; поліестер - 5%. М'яка, приємна тілу бавовняна шапочка – оптимальний варіант для весни та осені, захистить від прохолоди, і дасть можливість шкірі та корінням волосся безперешкодно дихати. Модні, стильні, красиві та зручні!

- Підтримайте українську економіку цим же підтримуєте незалежність України
Підтримайте Українського виробника SHELA™, підтримайте українську економіку. Детальніше: https://shela.com.uaПовна версія новини - Шапочки, для дорослих і дітей від shela.prom.ua
Знову різке похолодання, пропонуємо шапочки, для дорослих і дітейПовна версія новини

